Vieną dieną aš atrasiu sprendimą

| Geg 12, 2011 | Kratinys

Pasaulyje vyksta tiek visko įdomaus, o aš nespėju paskui – nespėju peržiūrėti visų radinių Twitter, nespėju perskaityti visų įdomių straipsnių Google Reader, kartais net nespėju pasidomėti intriguojančiais Poko atrastais įrašais. Todėl dienos atradimus atidarinėju naujose naršyklės kortelėse – laukiu tos valandos, kai galėsiu kiekviena naujiena pasimėgauti. Diena baigiasi, laiko neatsiranda; Mac’as, kad ir koks profesionalus, nuo 40+ atvertų kortelių ūžia kaip Zokniuose besileidžiantis lenkų MIGas, tad korteles tenka uždaryti. Prieš užverdama kiekvieną jų išsiunčiu sau po laišką su nuoroda. Geniali mintis – ne prastesnė nei visi mano išbandyti įrankiai, ir net kažkaip paslaptingai patrauklesnė. Visus laiškus pažymiu kaip perskaitytus ir priskiriu etiketę keistu Cute & Ideas pavadinimu.

  • nesu tikras kaip sekasi įgyvendinti sprendimą spėti viską vėliau perskaityti/peržiūrėti, bet bent jau radinių nepametimo klausimas išspręstas puikiai :) toks sprendimas man atrodo daug smagesnis už visus įrankius jau vien dėl to, kad jis nereikalauja naudoti jokių įrankių.

    • Su visa ko peržiūrėjimu vėliau – nieko gero. Bet vasara ant nosies, tad gal kas nors pavyks. Vienaip ar kitaip, toks sprendimas radinių atidėliojimą vėlesniam laikui tikrai sumažina, mat atsiranda daugiau motyvacijos perskaityti viską iškart (juk geriausia dėžutė – tuščia dėžutė :)).

  • Aš tuo tikslu naudoju Google Spreadsheets formą su trumpąja nuoroda.